Jak powiększyć biust? Kilka sprawdzonych sposobów

Jędrny i kształtny biust to coś, o czym marzy wiele kobiet. Niestety nie każdą panią natura obdarzyła piersiami, z których właścicielka byłaby zadowolona. Na szczęście istnieje kilka sposobów, dzięki którym można znacznie poprawić wygląd piersi. Najskuteczniejsze z nich znajdziesz w kolejnych akapitach artykułu. Zapraszamy do lektury.

Sposoby na większe piersi

Pierwszym sposobem na piękniejszy biust jest regularny masaż. Dzięki niemu piersi staną się jędrniejsze, co znacznie wpłynie na ich prezencję. Przed przystąpieniem do masażu, trzeba nałożyć olejek do masażu na dłonie i lekko go rozgrzać. Następnie należy masować piersi delikatnymi ruchami, przez około 10 minut. Taki masaż warto wykonywać dwa razy dziennie, dla uzyskania najlepszych efektów.
Aby cieszyć się piękniejszym biustem, warto postawić na odpowiednią dietę. W codziennym jadłospisie powinny znaleźć się produkty, które powodują odkładanie się tłuszczu. Warto pamiętać, że to właśnie ilość tkanki tłuszczowej wpływa na rozmiar piersi. Wybieraj zdrowe tłuszcze, jak na przykład te, które zapewniają orzechy.
Warto również zwrócić uwagę na preparaty, które zwiększają produkcję estrogenu. Takie środki są dostępne zazwyczaj w formie tabletek, można nabyć je w każdej aptece. Wiele kobiet zauważa także, iż przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych wpływa na zwiększenie się rozmiaru piersi. Jeśli szukasz więc sposobu na zapobieganie ciąży i powiększenie piersi, być może właśnie tabletki okażą się najlepszym rozwiązaniem.

Oszukać wzrok – sposoby na większe piersi

Istnieje co najmniej kilka sposobów na to, aby Twoje piersi wydawały się większe niż są w rzeczywistości. Jeśli interesuje Cię taki efekt, postaw na dobrej jakości stanik push-up. Tego rodzaju biustonosz unosi piersi a dodatkowo zawiera wypełnienie, które sprawia, że biust wydaje się większy niż w rzeczywistości.
Pamiętaj, że na prezencję całej Twojej sylwetki wpływa także postawa. Pierś do przodu, łopatki lekko ściągnięte i proste plecy – to sposób na pięknie wyglądającą sylwetkę i dobrą prezentację biustu.

Wybierz dobry stanik – zadbaj o swoje piersi

Niezależnie od rozmiaru biustu, każdy zasługuje na odpowiednio dobrany stanik. Warto wybrać się do profesjonalnego salonu z bielizną, w którym pracują doświadczone braffiterki. Specjalista w kilka krótkich chwil dokona pomiarów i zaproponuje Ci najlepsze modele z oferty. Dzięki odpowiednio dobranemu rozmiarowi, Twoje piersi będą wyglądały atrakcyjnie, a kondycja skóry w tym miejscu będzie dużo lepsza. Warto zadbać o dobrze dobrany stanik, aby zachować atrakcyjny wygląd biustu na dłużej. Jeśli biustonosz jest odpowiednio dobrany:

  1. Tylna część stanika nie podchodzi do góry pleców – powinien znajdować się na tym samym poziomie co przód.
  2. Miseczki mieszczą całe piersi – efekt bułki nie jest dobry. Miseczka powinna zmieścić całą pierś. Jeśli nad miseczką powstają wybrzuszenia, biustonosz nie jest dobrany prawidłowo.
  3. Ramiączka nie wpijają się w ramiona – mają unosić piersi, ale nie mogą powodować odczuwania dyskomfortu.

Operacja plastyczna – szybko i efektywnie

Chociaż istnieje kilka sposobów na to, aby bez ingerencji specjalistów zadbać o wygląd piersi, najlepszym rozwiązaniem okazuje się operacja plastyczna. Chociaż powiększanie biustu kosztuje niemałe pieniądze, zdecydowanie warto rozważyć takie rozwiązanie. Efekt będzie naturalny, jeśli wybierzesz odpowiednią opcję. Nie powinno być to jednak problemem, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi profesjonalnego gabinetu.
Operacja powiększenia piersi może odbyć się na dwa sposoby. Popularne rozwiązanie to oczywiście implanty, ale można również wybrać powiększanie piersi za pomocą przeszczepienia tkanki tłuszczowej. Aby wybrać najlepsze rozwiązanie, należy skonsultować się z gabinetem, który oferuje tego rodzaju usługi.